NABÍDKA VYSTOUPENÍ

 
ŠÁRKA VAŇKOVÁ
 
 
           Šárka Vaňková (30. října 1987) je česká zpěvačka, jejíž profesionální kariéru                  započala účast v historicky prvním uvedení soutěže Česko hledá SuperStar.
 
           Po úspěchu v soutěži vydává 2x platinové debutové album Věřím náhodám,                  které je záhy následováno dalším úspěšným albem s názvem Teď a tady.
 
      Kromě zpívání, natočila svůj vlastní televizní pořad Šárka! ve kterém měla příležitost  spolupracovat s výjimečnými osobnostmi české populární scény,režisérem Jiřím Adamcem, Helenou Vondráčkovou či Karlem Gottem.
 

   Od roku 2006 přijímá nabídku účinkovat v muzikálu Kleopatra po které následovalo účinkování v dalších muzikálech jako jsou Tři mušketýři, Angelika, Dracula, Baron Prášil, Adéla ještě nevečeřela, na prknech divadel Broadway a Hybernia.
 
   6 let spolupracovala na divadelních představeních s hereckým kolegou Zdeňkem Izerem, kde mu zdárně sekundovala ve třech představeních.
 
   V roce 2020 se po umělecké pauze vrací na hudební scénu a divadelní jeviště v muzikálu Robinson Crusoe a v roce 2022 před vyprodanou pražskou Lucernou vzdává hold Ivetě Bartošové na koncertu věnovaném její památce.
 
    V současnosti je možno stříbrnou SuperStar spatřit taktéž v činoherní komedii Presidenti, kde dostala příležitost opět projevit svůj herecký talent.
 
     Zároveň představuje svůj nový hudební multižánrový program složený z nejpopulárnějších hitů české i zahraniční tvorby, který je určen širokému publiku kulturních a společenských akcí.
 
Instagram:
 
HEIDI JANKŮ
 
SPECIÁLNÍ NABÍDKA VYSTOUPENÍ

60ti minutový set Heidi s kapelou HeidiBand
Playlist koncertu nabídne jak největší hity jako:   
        Dívčí internát, Kuře na grilu, Fotka, Ztracený a samozřejmě největší hit Když se načančám. A to vše ve zbrusu novém aranžmá.
   Zazní také novější písně i nějaké to překvapení.
       
Program je vhodný na městské slavnosti, všechny kulturní akce a festivaly.

                   Složení kapely HeidiBand: ADAM PAVLÍK - klávesy, zpěv, DALIBOR GLOMB - kytary, zpěv
MAREK FULNEČEK - baskytara, ZBYNĚK RAAB - bicí
 
 
 Instagram:

  https://www.instagram.com/heidijanku/

 
 

VĚRA MARTINOVÁ

             
V roce 2020 Věra Martinová připravila se svou kapelou Meritum nový program a vydala album „Meritum“, které nahrávala s oceňovaným hudebníkem Borisem Carloffem.


Album obsahuje 11 původních českých písní  (včetně duetu s Davidem Stypkou) a jednu cover verzi Bez nebe ráj

                     
Kolekce písní Meritum byla velmi pozitivně přijata hudebními kritiky a má velký úspěch u posluchačů i návštěvníků vyprodaných koncertů. Instagram:

 https://www.instagram.com/vera__martinova__/